MIMINKO

Tipy a rady

Milý dárek, který potěší. To je sada speciálních kartiček, které vám pomohou zaznamenat důležité okamžiky neboli milníky vašeho děťátka. S kartami zachytíte první krok i první zoubek. Zároveň podporují hravost rodičů, takže milníkové kartičky jsou bezvadným dárkem pro rodiče v očekávání.

Výběr matrace je důležitý pro zdravý spánek i růst vašich dětí. V průběhu života se nároky na výběr té pravé matrace mohou lišit. Poradíme vám, jaké vlastnosti jsou důležité pro matrace do dětských postýlek a jaké jsou nejčastěji prodávané typy.

Přenosné a univerzální houpadlo do všech typů kočárků, které můžete využít doma i na cestách. Získáte tak několik minut navíc. Velký pomocník při uspávání miminka, když se zároveň potřebujete věnovat domácím pracím, péči o druhé dítě nebo práci.

Aktivity

Plavání s kojenci je příznivou aktivitou nejen pro miminko, ale i matku. Společně strávený čas prohlubuje pouto mezi nimi a miminku fyzicky prospívá. Jedná se o jednu z mála komplexních pohybových aktivit pro děti do jednoho roku.