Pohodlné odsávání s Philips Avent

30.06.2023

Sháníte výbavičku a rozmýšlíte nad výběrem správné odsávačky ? Vyzkoušejte naše favority od Philips Avent. Elektronické odsávačky Philips Avent Natural nebo Natural Premium jsou praktické pro maminku i miminko. Pojďme si je v krátkosti představit. Už žádné nepohodlné předklánění při odsávání, neintuitivní skládání či složitá manipulace. Hit mezi odsávačkami Philips Avent Natural si Vás získá hned z několika důvodů:  • masážní vložka stimuluje a odsává mléko jako dítě
  • vložka je ohebná a přizpůsobí se velikosti bradavky (do 30 mm)
  • 8 úrovní stimulace a 16 úrovní odsávání
  • tichý motor pro diskrétní použití doma i na cestách
  • funkce paměti – odsávačka si pamatuje vaše poslední nastavení 


Už teď víte, že budete často odsávat mimo domov či přímo v "polních podmínkách"? Pak vám určitě doporučíme odsávačku Philips Avent Natural Premium. Ta má navíc nabíjecí baterku, díky které nemusíte být vázány na připojení do elektřiny. Další výhodou odsávačky Premium je také časovač, díky kterému budete mít dokonalý přehled o tom, jak dlouho stimulujete či odsáváte. 

Novorozenecké sady ideální nejenom do začátků 

Sady pro kojení ideální pro maminky, které hledají pomocníka při odsávání, krmení i čištění lahví. Zahrnuje řadu příslušenství: manuální odsávačku mateřského mléka, sterilizátor, dudlíky a lahve.