Kouzlo bambusových plen

08.11.2021

Na trhu plen nenajdeme už jenom klasické bavlněné nebo flanelové pleny. Moderním trendem dnešní doby je bambusový materiál, který s sebou přináší hned několik pozitivních vlastností, díky kterým si ho oblíbíte i Vy.

Bambusové pleny jsou příjmené na dotek, jemné a především vysoce savé. A to ocení každá maminka! Další vlastností o které by měly maminky vědět je, že se bambusové pleny pyšní svými antibakteriálními vlastnostmi. Na základě antibakteriálního účinku nedochází k alergickým reakcím a Vaše dítko se tak nemusí trápit.

V naší nabídce najdete bambusové plenky hned několika značek a designových provedení. Rádi bychom Vám některé ukázali a popsali. 

JANÉ bambusové plenky


Plenka JANÉ není průsvitná a může Vám tak dopřát soukromí při kojení. Hodí se skvěle do kočárku jako ochrana před sluncem a větrem. 

Příjemná na dotyk s antibakteriálním a antimikotyckým efektem. Je ideální pro miminka s tou nejcitlivější pokožkou. Okamžitě reaguje na vlhkost.

Bonus bambusového vlákne také tkví v izolačním účinku. Tkanina je v létě chladivá a naopak v chladném počasí podstatně teplejší. 

T-TOMI BIO bambusové pleny 

T-TOMI nám přináší vysokogramážní bambusové pleny s potiskem. Technologií výroby je dutinné tkaní. Díky tomuto zpracování jsou pleny mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné.

 Detail složení materiálů - 70% bambusová viskóza + 30% balvna (BIO kvality).

Doporučujeme při praní plenek nepoužívat aviváž, protože snižuje savost materiálu. 

Shrňme si výhody bambusových plenek:

  • Měkké a jemné
  • Vysoce savé
  • Kvalitní materiál - pevný a stálý
  • Hygienické a antibakteriální
  • Nezpůdobují alergické reakce 


Celou nabídku najdete u nás na stránkách, stačí pouze kliknout na odkaz, vybrat značku, vzor a objednat.

https://www.jenicek-vseprodite.cz/bio-bambusove-pleny-3/