Dárky, které potěší každou nastávající maminku

26.06.2019

Přemýšlíte, čím nejvhodněji obdarovat nastávající rodiče, aby se jim nesešlo více nepraktických věcí najednou? Máme osvědčené tipy, které potěší každého. Přivítejte miminko na svět jedinečným dárečkem

Plenkové dorty

Jsou praktické i krásné. Můžete je pořídit v barvách pro holčičky i chlapce. K dispozici jsou také v neutrálních barvách béžové, bílé, šedé nebo žluté. Mnoho vzorů a kombinací vám zajistí originální dárek! Dárkové dorty jsou vyráběny ručně, z kvalitních materiálů vhodných pro miminko už od narození. Kromě plenek mohou být vyrobeny z ručníků, osušek i oblečení.

Dárkové vaničky

V dárkové sadě najdete základní vybavení, kterým potěšíte maminku i novorozence. Najdete v ní látkové plenky, dupačky, košilky, body s dlouhým rukávem, čepičku, rukavičky i několik plyšových hraček. Základ pro každou princeznu i chlapečka.

                                                 od 1899,-


Novorozenecká startovací sada

V prvních měsících života obdarujte miminko dárkovou sadou limitované kolekce Swan. Například set kojenecké láhve, šidítka, klipu na dudlík s cestovní krabičkou nabízí kvalitu kontrolovanou španělskými pediatry a dentisty, obohacenou o skvělý design této nadčasové značky.                                                                                                                                 od 339,-

Šumící mazlíček

Dopřejte rodičům chvíle klidu a odpočinku. Medvídek Sleep totiž zaručeně uspí každé miminko. Příjemné, uklidňující zvukové vjemy stimulují a podporují délku i kvalitu spánku. Vybrat si můžete celkem z 5 druhů zvuku, které lze libovolně nastavit a regulovat. Vhodný je do kočárků, postýlek a autosedačky.

od 399,-

Vtipné a roztomilé body

Zakoupit můžete od jednoho kusu, až po několikadílné sady oblečení. Originální text v českém jazyce potěší celou rodinu. Univerzální potisk je vhodný pro kluky i holky. Potěšit s nimi můžete sestru, kamarádku, sousedku, nebo kolegu v práci.

od 149,-