Tipy a rady

Představujeme Vám Poolside Playtime - barevnou kolekci ideální pro zábavné léto strávené u bazénu. Letní kolekce je inspirovaná zářivými odstíny a letními vzory. Pojďme se na ni podívat ..

Sada LEMO 4 v 1 zajistí místo u stolu od prvního dne - je inovativní, ergonomická a velmi chytrá. Oceňovaný koncept nábytku roste s dítětem, takže se perfektně hodí pro každou životní etapu.

U nás dbáme na kvalitu, dostupnost a Vaši spokojenost. Rádi pro Vás připravujeme novinky, slevy i různé výhodné akce. Jednou z našich velkých novinek, kterou jsme pro Vás začátkem letošního roku začali chystat je zařazení FASHION ZNAČEK do naší nabídky!

Mezi špičku kočárků na trhu patří jednoznačně kočárky Moon. Pyšní se kvalitou i svým designem. Kočárky Moon můžeme zařadit do nejvyššího standartu kvality za příznivou cenu, bez škodlivých látek a maximální bezpečí pro Vaše dítko.

Miminko tráví celých devět měsíců v matčině děloze, která mu dává pocit tepla, útulna a plně ho ochraňuje. Pocit bezpečí s narozením miminka úplně mizí. Děťátku chybí blízkost jeho maminky. Novorozeňata mohou být hodně plačtivá, mohou špatně usínat nebo se v noci budit s brekem.