Tipy a rady

Jedním z charakteristických rysů Yoddi je jeho lehkost. To je nesmírně důležitá vlastnost, kterou oceníte vždy, když budete potřebovat kočárek přenášet - ať už při chůzi po schodech nebo při balení do kufru auta.

Postýlky Royal Sleep jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a mají pevnou a odolnou konstrukci. Díky tomu jsou trvanlivé a odolají nárazům a otřesům. Navíc boční stěnu lze snadno odstranit a vznikne z ní pohodlná pohovka s ochrannou zábranou. Tento faktor umožňuje, aby se postýlka přizpůsobila Vašim potřebám a rostoucím potřebám Vašeho dítěte.

Little Dutch je holandská značka pro miminka, batolata a předškoláky. Produkty této značky poskytují nadčasový design, jsou zábavné na hraní a jsou zároveň naprosto bezpečné pro děti. Hračky Little Dutch podporují rozvoj každého dítěte v maximální možné míře, návrhy jsou funkční a fascinující. Vyzařují radost, dodávají pohodlí a přinášejí lehkost. ...

Společnost Elodie navrhuje a vyrábí dudlíky od roku 2006 a během těchto let se vystřídalo mnoho stylů i variant. Nejdůležitějším aspektem byla vždy bezpečnost a vysoká kvalita, a až na druhém místě trendy a styl.

Představujeme Vám nejnovější kolekci od značky Floo for Baby. Kokony lze používat od prvního dne života dítěte. Poskytují pohodlí miminku a klid rodičům. Hnízdečka jsou vyrobena z nejkvalitnější 100% prémiové bavlny s atesty a certifikáty OEKO-TEX. Mimořádně měkký, sametový a především příjemný a bezpečný pro dětskou pokožku. Vyplněno...