Souhrn článků

Rodiči oblíbená značka RIKO je výrobcem univerzálních a multifunkčních kočárků, který za posledních pár let vystoupal na vrchol světa kočárků. Jedinečné výrobky poznáte podle inovativního a zajímavého designu, vysoce kvalitních materiálů, moderní stylistiky a důkladného zpracování.

Představujeme Vám Poolside Playtime - barevnou kolekci ideální pro zábavné léto strávené u bazénu. Letní kolekce je inspirovaná zářivými odstíny a letními vzory. Pojďme se na ni podívat ..

Sada LEMO 4 v 1 zajistí místo u stolu od prvního dne - je inovativní, ergonomická a velmi chytrá. Oceňovaný koncept nábytku roste s dítětem, takže se perfektně hodí pro každou životní etapu.

Recept na mrkvové muffiny je jednoduchý a rychlý. Jedná se o zdravou formu muffinů, které mají houbovitou texturu, díky které jsou vhodné pro menší i větší děti. Mrkev dodává tomuto receptu sladkost, takže není potřeba přidávat žádný umělý cukr.

Lehký běžec se stylem! Jste milovníkem běhu a chcete běhat i s dítkem? Kočárek AVI byl navržen pro všechny Vaše budoucí běhy s dítětem, je lehký a efektivní pro vynikající běžecký výkon v městských ulicích i listnatých parcích. Jeho krásný a lehký rám je přizpůsobitelný Vašemu vlastnímu vkusu.

U nás dbáme na kvalitu, dostupnost a Vaši spokojenost. Rádi pro Vás připravujeme novinky, slevy i různé výhodné akce. Jednou z našich velkých novinek, kterou jsme pro Vás začátkem letošního roku začali chystat je zařazení FASHION ZNAČEK do naší nabídky!

Bezpochyby jednou z prvních věcí, kterou maminky řeší před porodem je, jaká kosmetika bude pro jejich miminko tou nejlepší, nejvhodnější a nejšetrnější. Díky neustálému nárůstu dětí s atopickým ekzémem či přecitlivělostí na určité látky muselo mnoho výrobců a prodejců vzít ohled na složení a kvalitu kosmetiky, která slouží právě k péči o naše...

Kladete si otázku, jak poznáte, že právě teď je Vaše dítko připravené na příkrmy? Sice ještě neumí mluvit, ale v jeho chování lze vysledovat signály, kterými říká, že už je připraveno na svoji první lžičku. Sepsali jsme pro Vás pár bodů, díky kterým zaznamenáte první signály:

V současné době se populárnějším a populárnějším trendem stávají dětská odrážedla. Oblíbenými se stala jak u dětí, tak u rodičů samotných. Během procházky se Vaše dítko bezvadně zabaví a dodá procházce či výletu ten pravá zážitek. Odrážedla jsou doporučená pro děti od dvou let, kdy se učí nejenom ovládat rovnováhu, ale také je začíná zajímat svět...

Mezi špičku kočárků na trhu patří jednoznačně kočárky Moon. Pyšní se kvalitou i svým designem. Kočárky Moon můžeme zařadit do nejvyššího standartu kvality za příznivou cenu, bez škodlivých látek a maximální bezpečí pro Vaše dítko.

Miminko tráví celých devět měsíců v matčině děloze, která mu dává pocit tepla, útulna a plně ho ochraňuje. Pocit bezpečí s narozením miminka úplně mizí. Děťátku chybí blízkost jeho maminky. Novorozeňata mohou být hodně plačtivá, mohou špatně usínat nebo se v noci budit s brekem.

Plnotučné mléko obsahuje nejen tuk, který pro miminka představuje potřebný zdroj energie, ale i další biologicky důležité látky. Jeho konzumace nemá negativní vliv na hmotnost dětí. Maminky se proto nemusejí bát, že by kvůli tomu jejich miminka začala přibírat na váze. Naopak můžou využít všech skvělých vlastností, které plnotučné mléko nabízí.

Čaj z listů maliníku je přírodní lék, který se už po staletí užíval v tradičním porodnictví. Porodní asistentky ho v minulosti doporučovaly v posledních týdnech těhotenství pro hladký a bezbolestný porod.

Význam hraček je možné vypozorovat z nadšení a radosti dětí. Hraní obecně pomáhá batolatům v dosahování prvních úspěchů.

Vytvořte si vlastní originální ozdoby. Otisky rukou ze slaného těsta jsou skvělou aktivitou, kterou můžete dělat s dětmi během příprav na Vánoce. Vyrobit můžete Santu, elfa nebo soba. Děti Vám mohou pomáhat při výrobě těsta a hlavně je dle své fantazie zdobit! Budou rádi vtlačovat ruce do těsta a také je malovat.

Chcete na Vánoce vykouzlit svým andílkům úsměv na tváři? Darujte jim pod stromeček hračku, ze které budou mít nepopsatelnou radost. Ježíšek by měl nakupovat dárky včas a s rozvahou. Nevíte si ale rady co pořídit?

Fyzicky je každá maminka propojena s miminkem pomocí pupeční šňůry. Ta se po porodu přestřihne, ale kousek zůstává. Přesně o tento kousek je nutné správně pečovat a věnovat mu svoji pozornost. Kladete si otázku: Jak na to?