Souhrn článků

Milý dárek, který potěší. To je sada speciálních kartiček, které vám pomohou zaznamenat důležité okamžiky neboli milníky vašeho děťátka. S kartami zachytíte první krok i první zoubek. Zároveň podporují hravost rodičů, takže milníkové kartičky jsou bezvadným dárkem pro rodiče v očekávání.

Výběr matrace je důležitý pro zdravý spánek i růst vašich dětí. V průběhu života se nároky na výběr té pravé matrace mohou lišit. Poradíme vám, jaké vlastnosti jsou důležité pro matrace do dětských postýlek a jaké jsou nejčastěji prodávané typy.

Přenosné a univerzální houpadlo do všech typů kočárků, které můžete využít doma i na cestách. Získáte tak několik minut navíc. Velký pomocník při uspávání miminka, když se zároveň potřebujete věnovat domácím pracím, péči o druhé dítě nebo práci.

Zajímá vás, jaké barvy navozují klidný spánek nejen vašeho miminka a které naopak podporují lepší soustředění školáků? Barvy mají silný vliv na lidskou psychiku. Jejich výběr je proto důležitý.

Děti ve svém pokoji tráví nejvíce času. Je to jejich království na hraní, psaní úkolů i odpočívání. Přinášíme několik tipů, jak zařídit dětský pokoj snů, aby byl bezpečný, praktický a zároveň útulný.

Přemýšlíte, čím nejvhodněji obdarovat nastávající rodiče, aby se jim nesešlo více nepraktických věcí najednou? Máme osvědčené tipy, které potěší každého. Přivítejte miminko na svět jedinečným dárečkem

Letní měsíce vybízejí k mnoha aktivitám. Oblíbené jsou především rodinné festivaly s bohatým programem pro děti různého věku i jejich rodiče. Nabízíme několik tipů, kam o letních prázdninách můžete vyrazit.

Pleny lákové, jednorázové, plenkové kalhotky, nebo ty do vody? Jakou velikost zvolit a podle čeho správně vybrat? Nejen na tyto otázky vám v našem článku odpovíme.

Děti vodu milují a dokáží se v ní zabavit na celé hodiny. Pokud přemýšlíte, jak jim veselé chvíle bezpečným způsobem zajistit, přinášíme několik tipů!

Tvoření s dětmi je zábavou, při které je navíc můžete leccos naučit. Kreativitu svých dětí podpoříte například výrobou vlastníc hraček. Děti se zabaví, učí se recyklovat a vy ušetříte.

Rádi byste s dětmi zažili nová dobrodružství, která je budou bavit? Pak se nechte inspirovat našimi tipy, které zaručují zábavu od nejmenších až po rodiče.

Plavání s kojenci je příznivou aktivitou nejen pro miminko, ale i matku. Společně strávený čas prohlubuje pouto mezi nimi a miminku fyzicky prospívá. Jedná se o jednu z mála komplexních pohybových aktivit pro děti do jednoho roku.